KR elektrotechnika sp. z o.o.

Hurtownia KR elektrotechnika sp. z o.o. powstała w 2017 r. w Kwidzynie. Zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą artykułów elektrotechnicznych i automatyki przemysłowej.

Jako jedyni w regionie posiadamy w sprzedaży asortyment automatyki przemysłowej firmy Pepperl Fuchs m.in. indukcyjne czujniki zbliżeniowe to preferowane rozwiązanie w większości zastosowań wymagających dokładnego, bezstykowego wykrywania obiektów metalowych w maszynach lub urządzeniach automatycznych.

Przedstawiamy Państwu ofertę produktów dostosowaną do potrzeb zarówno firm wykonujących inwestycje elektryczne i energetyczne, jak również osób, które wykonują przydomowe instalacje i instalacje fotowoltaiczne .

Naszymi dostawcami są tylko sprawdzeni i godni zaufania producenci. Z roku na rok poszerzamy swój asortyment dostosowując się do potrzeb klientów oraz systematycznie śledzimy najnowsze trendy.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy z nami.

Jesteśmy firmą młodą ale podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania, stawiamy sobie bardzo ambitne cele i rozwijamy się bardzo dynamicznie.

Jesteśmy udziałowcem grupy dystrybucyjnej Inter-Elektro, która d 2004 r. jest jednym z dwunastu udziałowców międzynarodowej korporacji branży elektrycznej Imelco.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!